PORADNIA dietetyczna i psychodietetyczna

 

        usługi odżywianie

W poradni dietetycznej, psychodietetycznej wspieram osoby, które chcą zrzucić zbędne kilogramy, wprowadzić w życie zdrowe nawyki żywieniowe, poprawić swój stan zdrowia, zmagają się z niepłodnością. Prowadzę kobiety w ciąży oraz karmiące. Rozwiązuję również problemy z żywieniem dzieci, rozszerzaniem diety, otyłością u dzieci.

Przeprowadzam szczegółowy wywiad żywieniowy, analizuję wyniki badań, poznaję preferencje smakowe pacjenta. Wszystko po to, by przygotować dostosowany do indywidualnych potrzeb plan żywieniowy. Na bieżąco również kontroluję postępy i służę wsparciem i motywacją.

 

 

 

 

KONSULTACJE dietetyczne i psychodietetyczne

 

usługi konsultacje on-line

Dokładam wszelkich starań, by konsultacje dietetyczne, psychodietetyczne przeprowadzane w mojej poradni przebiegały w spokojnej i przyjaznej atmosferze. Pacjent i jego oczekiwania są dla mnie celem nadrzędnym. Staram się więc zrozumieć jego potrzeby. Wspólnie poprawiamy nawyki żywieniowe na lepsze i dążymy do wyznaczonego celu. W końcu zaufanie do specjalisty prowadzącego to połowa sukcesu i droga do lepszego zdrowia!

Konsultacje odbywają się telefonicznie lub online. Być może taka forma „spotkań” jest Ci obca. Uwierz mi, że jeszcze nigdy nie miałam klienta, który mimo początkowych obiekcji, nie byłby zadowolony z takiej możliwości.

Nie tracisz czasu na dojazd, możemy „spotkać” się w dogodnej dla Ciebie sytuacji, np. w pracy. Gdy rozmawiasz ze swojego domu, czujesz się bardzo bezpiecznie, komfortowo i intymnie, możesz być nawet w pidżamie – takie sytuacje są częste.

Na terenie Gdańska możliwe spotkania w gabinecie.

 

 

 

 INDYWIDUALNA dieta

 

Jako dietetyk i psychodietetyk koncentruję się na tym, by przygotowana dieta nie tylko pomogła złagodzić objawy choroby, umożliwić zdrowe odchudzanie, ale również na tym, by skomponowany jadłospis zawierał produkty łatwo dostępne, zgodne z preferencjami Twoich kubków smakowych. Zmiany są adekwatne do stanu gotowości, preferencji, możliwości i   celu pacjenta.

 

 

EDUKACJA  żywieniowa

         

usługi edukacja żywieniowa Zwiększam świadomość na temat zdrowego żywienia, dzieląc się swym doświadczeniem. Każdego dnia tłumaczę naszym pacjentom – zarówno tym młodym, jak i nieco starszym, jak istotna dla zdrowia i ogólnego samopoczucia jest odpowiednio zbilansowana dieta. By być na czasie z obowiązującymi zaleceniami, staramy się na bieżąco poszerzać swoją wiedzę i doskonalić umiejętności. Zmieniam postrzeganie jedzenia oraz uczę, jak poradzić sobie w kryzysowych sytuacjach.

 

 

 

 

 

Dieta ma być dla Ciebie a nie odwrotnie!

 

Już teraz umów się na wizytę i polub mój profil na FB FB psychodietetyk Gdańsk