JAK PRACUJĘ ?

 

 

 

1. Do wizyty należy się przygotować w kilku krokach:

  • Wykonać niezbędne badania (w zakładce „przed wizytą”).
  • Wypełnić dzienniczek żywieniowy– Skarbnica wiedzy. Im bardziej szczegółowo tym lepiej (do pobrania w zakładce „przed wizytą”).
  • Przygotować listę przyjmowanych leków oraz suplementów.
  • Przygotować listę potraw i produktów szczególnie lubianych oraz nielubianych.

2. 𝐖𝐲𝐛𝐢𝐞𝐫𝐚𝐬𝐳 dogodny dzień, godzinę i DZIAŁAMY!!

 

3. 𝐏𝐢𝐞𝐫𝐰𝐬𝐳𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐬𝐮𝐥𝐭𝐚𝐜𝐣𝐚 odbywa się w gabinecie lub online przez: WhatsApp, Messenger, Skype lub telefonicznie. Trwa przeważnie 60 minut. W tym czasie uzupełniamy wywiad od dzieciństwa do dziś, z uwzględnieniem zgłaszanych dolegliwości. Określamy cel. Analizujemy również badania krwi i poświęcamy czas na przeanalizowanie obecnej diety z uwzględnieniem substancji anty-odżywczych oraz niedoborów. Szukamy przyczyn i rozwiązań.

 

– W końcu – negocjujemy z pacjentem zalecenia żywieniowe i szukamy najlepszego rozwiązania. Określamy długość dietoterapii oraz jak często chcemy się spotykać.

 

Jadłospis ma być dla Ciebie a nie odwrotnie, dlatego dokładam wszelkich starań, aby taki był, dostosowując go w 100% do Ciebie. Obiecuję, że będzie zdrowo, ale też i smacznie.

 

4. Następnie spotykamy się na wizytach kontrolnych co 2-4 tygodnie. Trwają one około 30 min. W tym czasie oceniamy postępy, modyfikujemy jadłospisy, sprawdzamy, co już udało się osiągnąć i wdrażamy kolejne kroki, 𝐌𝐎𝐓𝐘𝐖𝐔𝐉𝐄𝐌𝐘 i tak do upragnionego celu i stabilizacji wagi!

 

I cieszymy się efektami swojej ciężkiej pracy!

Możesz umówić się tu: https://psychodietetyk-gdansk.pl/umow-wizyte/

 

 

Do zobaczenia !